ریبون هایتی

کارت های PVC با استفاده از پرینتر های هایتی HiTi cs200 چاپ می شود. این پرینتر ها برای چاپ از جوهر مخصوصی به نام ریبون هایتی HiTi استفاده می نمایند. رول رنگی چاپگر کارت پی وی سی بر حسب مصرف، اندازه و نوع مختلفی دارد.

ریبون هایتی نواری است که آمیخته به جوهر بوده و با کمک حرارت، روی کارت PVC چاپ می گردد.

ریبون هایتی

انواع ریبون هایتی

بر حسب نیاز و نوع خاص کارت های پی وی سی و یا نحوه چاپ متفاوت، انواع مختلفی ریبون هایتی در بازار موجود است. هر رول از ریبون هایتی برای تعداد مشخص چاپ است که عبارت اند از:

  1. ریبون هایتی رنگی یا ریبون YMCKO، با قابلیت چاپ 400 کارت.
  2. ریبون هایتی مشکی K، با قابلیت چاپ 1000 و 2000 کارت.
  3. ریبون هایتی طلایی، و ریبون هایتی نقره ای در دو نوع پرینت 1000 و 2000 کارت.
  4. ریبون هایتی اسکرچ با قابلیت چاپ 100 کارت.

ریبون ها دارای چندین پنل با رنگ های مختلف می باشد که پنل های ریبون هایتی به شکل نوارهای رنگی بوده و بعد از قرار گیری در ناحیه پایینی هد پرینتر، رنگ ها با همدیگر ترکیب شده و بر حسب نیاز رنگ های متنوعی را روی کارت پی وی سی ایجاد می نماید.

ریبون cs200 hiti

کاربرد اصلی ریبون هایتی در پرینتر های ریبون هایتی cs200 است. ریبون Cs200 hiti دارای پنل هایی به صورت نوار رنگی بوده که در زیر هد پرینتر چاپگر کارت PVC قرار می گیرد و با استفاده از ترکیب رنگ های مختلفی که ریبون هایتی Cs200  hiti دارد، پرینتر اقدام به تولید رنگ های مختلف برای چاپ روی کارت پی وی سی می نماید.

رول رنگی هایتی

از جمله رول هایتی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد ریبون رنگی هایتی را رول رنگی هایتی است. موقع چاپ، چاپگر کارت PVC با ترکیب نمودن رنگ ها می تواند رنگ های مختلف دیگری نیز تولید کند. این نوع رول رنگی هایتی کیفیت پرینت بسیار بالایی داشته و اکثرا برای چاپ بر روی کارت های پی وی سی و لیبل های متال مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ بر روی لیبل ها باید زمان زیادی بدون تغییر رنگ بماند.

رول رنگی هایتی

قیمت ریبون هایتی

همانطور که در بالا مطالعه نمودید، ریبون هایتی انواع مختلفی دارد. بنابراین قیمت آن نیز بر حسب نوع آن، متغییر خواهد بود. در صورت تمایل می توانید برای اطلاع از قیمت ریبون هایتی به محصولات آلما کارت سر بزنید.

آموزش نصب پرینتر کارت هایتی Cs200

نحوه نصب پرینتر کارت هایتی Cs200 به این صورت است که:

ابتدا دستگاه را به برق متصل نمائید سپس در مرحله دوم کارت خام PVC  برای چاپ، به داخل دستگاه قرار دهید. قسمت ورودی کارت در بخش جلویی پرینتر می باشد که به راحتی قابل باز شدن است.

در این مرحله از نصب پرینتر کارت هایتی Cs200، یک عدد محفظه کارت خروجی در داخل کارتن چاپگر وجود دارد که می توانید با استفاده از 2 اهرم به پشت دستگاه وصل نموده و اندازه آن را تغییر دهید.

آموزش نصب ریبون هایتی

محفظه چاپگر هایتی Cs200 را بردارید که دو محل رنگی به رنگ های مختلف دیده می شود(رنگ نارنجی و آبی). این همان ریبون هایتی است که مشاهده می کنید. حالا مطابق با رنگ بندی، ریبون را به دستگاه نصب کنید. محل  نصب ریبون هایتی به صورت فشاری می باشد که آن ها را به سمت عقب فشار دهید تا ریبون ها به آسانی نصب گردند.

بعد از نصب موارد گفته شده در بالا، نوبت نصب درایور راه اندازی چاپگر است. نصب راه انداز چاپگر هایتی Cs200 بسیار ساده می باشد. دقت کنید که موقع راه اندازی چاپگر، باید متصل به برق بوده و پورت USB به سیستم وصل شده باشد.

فیلم آموزش نصب پرینتر کارت هایتی Cs200

در این ویدیو به طور کامل آموزش نصب پرینتر کارت هایتی Cs200  آموزش داده شده است از ابتدا تا انتهای ویدیو با ما باشید.

آموزش تعویض ریبون هایتی Cs200

در مواقعی که ریبون قبلی به اتمام رسیده است، اقدام به تعویض ریبون هایتی می نمایید.

محفظه جای گیری ریبون هایتی را باز کنید و سپس نگهدارنده ریبون را از دستگاه جدا کنید. حالا یک رول جدید را روی محل غلتکی که در نزدیکی دسته نگهدارنده ریبون ها قرار دارد را فشار دهید تا در محل خود به صورت درست جای گیرد.

در مرحله آخر تور نقره ای را روی غلتک قرار داده و آن را فشار دهید تا در جای خود قرار گیرد.

فیلم آموزش تعویض ریبون هایتی Cs200

در این ویدیو به طور کامل در مورد تعویض ریبون هایتی Cs200 از 0 تا 100 توضیح داده شده است.

چرا تهیه یک ریبون با کیفیت بسیار مهم است؟

زمانی که از یک ریبون هایتی با کیفیت بسیار بالا استفاده می کنید، کیفیت تصویر چاپ شده روی کارت پی وی سی با کیفیت ریبون رابطه بسیار نزدیکی دارد. همچنین به خاطر تماس مستقیم ریبون هایتی با هد چاپگر، کیفیت و نوع ریبون اهمیت فراوانی دارد تا از آسیب دیدن هد دستگاه جلوگیری شود.

ریبون های غیر اصل در بازار وجود دارد که در مقایسه با ریبون های اورجینال یا اصل، کیفیت پایین تری داشته و اثر آلودگی زیادی روی دستگاه دارند. بنابراین توصیه می شود از ریبون های اصل استفاده کنید. می توانید برای تهیه ریبون های هایتی از بخش فروشگاهی آلما کات دیدن فرمایید.

هر ریبون با کیفیت دارای شمارش گر و قفل است که اگر غیر اورجینال باشد می توان به راحتی آن را تشخیص داد.

نمایندگی رسمی ریبون هایتی – خرید ریبون هایتی

کیفیت خروجی چاپ برای مشتری بسیار پر اهمیت است که می تواند در جذب مشتری های بیشتر تاثیر فراوانی داشته باشد. توصیه آلما کارت در تهیه ریبون هایتی، خرید محصول اورجینال و با کیفیت از نمایندگی معتبر آلما کارت است. که می توانید همین الان با اطمینان خاطر نسبت به خرید ریبون هایتی مورد نیاز کنید.

فروش ریبون رنگی و مشکی پرینتر هایتی مدل hiti cs200 با قیمت مناسب.

ریبون رنگی هایتی قابلیت ۴۰۰ چاپ کارت pvc را دارد و به آن ریبون YMCKO یا پنج پنل نیز میگویند.

ریبون مشکی یا K resin قابلیت ۲۰۰۰ چاپ دارد. با این حال به دلیل دارا بودن تکنولوژی ribbon saving در چاپگر هایتی، در صورتی که متن یا تصاویر چاپ شده روی کارت کمتر از طول کارت باشند ، با استفاده از این ریبون می توان تعداد بیشتری کارت را چاپ کرد.

در حال حاضر ریبون hiti در دو نوع اصلی و طرح ( کره ای و چینی ) با قیمت و کیفیت متفاوت موجود است.

چیپ ریبون رنگی و مشکی هایتی

ریبون رنگی دارای یک چیپ مخصوص ، یک غلطک تمیز کننده و یک کارت تمیز کننده می باشد. در ریبون های تک رنگ مشکی ، ریبون طلایی و نقره ای ، چیپ و دیگر اقلام وجود ندارد.

با تعویض هر ریبون رنگی می بایست چیپ ریبون موجود در بسته جدید در پرینتر قرار داده شود. برای ریبونهای مشکی و تک رنگ نیازی به تعویض چیپ نیست و از همان چیپ موجود بر روی پرینتر می توان استفاده کرد.

تمیز کردن و نظافت پرینتر هایتی cs200

همچنین با هر تعویض ریبون بهتر است غلطک تمیز کننده پرینتر نیز تعویض گردد و با استفاده از کارت تمیز کننده چسبی ، و اجرای دستور clean پرینتر تمیز شود.

ریبون اسکرچ Scratch -off : این ریبون جهت پوشاندن اطلاعات مهم بر روی کارت استفاده می شود که کاربرد آن در کارت های تلفن ، کارت اینترنت و… می باشد که چاپ آنها با خراشاندن پاک می شود و متن زیر آن نمایان می شود.

آلما کارت به عنوان وارد کننده و نمایندگی hiti ، همواره بهترین قیمت فروش ریبون و مواد مصرفی این چاپگر را تضمیمن می نماید.

جهت خرید و اطلاع از قیمت ریبون هایتی با واحد فروش تماس بگیرید.

جهت مشاهده امکانات چاپگر کارت pvc مدل hiti cs200e روی لینک کلیک کنید.


جهت خرید آنلاین این محصول کلیک کنید