چاپ کارت

چاپ کارت باشگاه مشتریان

قبل از پرداختن به مبحث چاپ کارت باشگاه مشتریان، قیمت چاپ کارت باشگاه مشتریان و… مقدمه کوتاهی در مورد باشگاه مشتریان بیان شده است.

کسب و کارهای زیادی موجود است که رونق کسب و کار و افزایش فروش و همچنین ترغیب مشتریان برای خرید مجدد، باشگاه مشتریان راه اندازی می کنند. هر باشگاه مشتریان یک سری قوانینی دارد که بنا به آن، افراد را در آن عضو می کنند.

طراحی باشگاه وفاداری مدل های مختلفی دارد که همه آن ها نیاز ضروری به چاپ کارت باشگاه مشتریان دارند. این کارت برای اعضا حس هویت می دهد و به کاربر یادآوری می کند که با توجه به اعتبار ذخیره شده در نزد شما، خرید هایش را ارزان تر انجام دهد.

به خاطر القا واقعی این حس به مشتریان خود، نیاز به چاپ کارت باشگاه وفاداری با کیفیت بسیار ویژه دارید. اگر می خواهید برای کارکنان، دوستان و یا مشتریان کسب و کار کارت باشگاه مشتریان هدیه دهید می توانید برای طراحی و چاپ در انواع مدل ها و طرح ها از تجربیات الما کارت بهره مند شوید.

چاپ کارت باشگاه مشتریان پی وی سی

یک کارت باشگاه مشتریان باید برای مشتری قابل اعتماد باشد زمانی که کارت دارای دوام بالا و با طرح ها و رنگ های منحصر به صنف مربوطه به صورت خاص و شیک باشد، قطعا علاوه بر هویت بخشیدن به مشتریانتان، می تواند دلیل جذب مشتریان دیگر نیز باشد. توصیه ما به شما در چاپ کارت باشگاه مشتریان، کارت پی وی سی است. این کارت دارای جنس pvc بوده که از پلی وینیل کلراید تهیه شده است. چند نمونه از مزایای کارت باشگاه مشتریان pvc شامل موارد زیر می باشد:

 • دوام و مقاوم بودن
 • ضد آب و رطوبت
 • دارای انعطاف
 • شکننده نیست
 • قابل هوشمند سازی
 • قابل بازیافت

ویژگی های ذکر شده دلیل اصلی چاپ کارت باشگاه مشتریان از جنس پی وی سی است که می توانید از طریق الما کارت شروع به سفارش کنید.

انواع روش های چاپ کارت پی وی سی باشگاه مشتریان

دو روش برای چاپ کارت پی وی سی وجود دارد: چاپ افست و چاپ دیجیتالی.

به زبان ساده، اگر تعداد چاپ کارت باشگاه مشتریان بالای 1000 عدد باشد، از روش چاپ افست خواهد بود. که مد رنگی نیز در این نوع چاپ CMYK است.

اگر تیراژ چاپ زیر 1000 عدد باشد از روش  چاپ دیجیتال استفاده می شود. مد رنگی در این نوع چاپ RGB است.

تفاوت این دو روش بیشتر در مد رنگی می باشد. همچنین زمان برای چاپ، افست نسبت به دیجیتال زمان بیشتری لازم دارد. هوشمند و ساده بودن از جمله عواملی است که باعث انتخاب یکی از این روش هاست.

طراحی کارت باشگاه مشتریان


برای طراحی باشگاه مشتریان و یا طراحی کارت باشگاه مشتریان از نرم افزار های حرفه ای فتوشاپ استفاده می شود. به یاد داشته باشید که هر چقدر طراحی ساده باشد قطعا خاص و شیک خواهد بود. رنگ بندی این کارت ها بیشتر طلایی، نقره ای استفاده می شود و می توان از رنگ سازمان مربوطه نیز استفاده کرد. در انتخاب رنگ حساسیت زیادی به خرج دهید تا محصول شیک و منحصر به فردی را چاپ نمائید.

کارت باشگاه مشتریان

مزایای کارت باشگاه مشتریان PVC

 • برند سازی
 • هویت دادن به مشتری
 • انگیزه داده به مشتریان وفادار
 • ترغیب مشتریان قدیمی برای خرید دوباره
 • ابزار مهم برای بازاریابی و تبلیغات کسب و کار

نحوه استفاده از کارت باشگاه مشتریان

می توانید مبلغ مشخصی را تعیین کنید و به مشتریانی که امتیاز مشخصی را دریافت کردند اهدا کنید تا دوباره ترغیب به خرید شوند. محدودیتی وجود نداره که کدام کسب و کار از کارت باشگاه مشتریان استفاده کند.

نکات بسیار مهم برای طراحی کارت باشگاه مشتریان

نکات بسیار مهمی برای طراحی کارت باشگاه مشتریان وجود دارد تا تاثیر مثبت کارت اهدا شده به مشتری را افزایش دهیم نکات بسیار مهم عبارتند از:

 • سادگی کارت باشگاه مشتریان
 • ابعاد و اندازه استاندارد 54*85
 • مد رنگی CMYK
 • رزولیشن 300dpi
 • فایل طراحی به صورت لایه باز

قیمت چاپ کارت باشگاه مشتریان

قیمت چاپ کارت باشگاه مشتریان pvc  به خاطر اینکه تعداد تیراژ، ضخامت و نوع کارت بستگی دارد برای چاپ کارت باشگاه مشتریان می ‌توانید با مشاوران الما کارت تماس حاصل فرمایید و اطلاعات مورد نیاز در خصوص نوع چاپ و قیمت چاپ را از مشاوران جویا شوید.

سخن آخر

اگر می خواهید مشتریان خود را وفادار نسبت به خود نگهدارید، باید برای آن ها کدها تخفیف و هدایایی در نظر بگیرید که، کارت باشگاه مشتریان گزینه بسیار مطلوبی برای تشکر و قدر دانی از خرید های قبلی مشتریان است و باعث ترغیب دوباره مشتریان قدیمی برای خرید می شود و در جذب مشتریان جدید نیز تاثیر گذار است.

مقالات مرتبط:

چاپ کارت pvc
چاپ کارت شهربازی
چاپ کارت شناسایی و چاپ کارت پرسنلی

چاپ کارت پارکینگ
چاپ کارت باشگاه ورزشی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *