چاپ کارت

چاپ کارت باشگاه ورزشی

اگر صاحب باشگاه ورزشی هستید و می خواهید برای تبلیغ و شناختن اعضای خود کارت باشگاه ورزشی چاپ کنید، الما کارت با تجربه چندین ساله در زمینه چاپ کارت باشگاه ورزشی می تواند کارت های عضویت پلاستیکی و حرفه ای PVC را برای باشگاه ورزشی شما چاپ کند.

مدیران باشگاه می توانند برای کنترل ورود و خروج اعضای، از کارت باشگاه pvc هوشمند نیز استفاده کنند که این کار باعث لاکچری شدن و افزایش سرعت عمل در باشگاه می شود.

چاپ کارت باشگاه ورزشی

مزایای چاپ کارت باشگاه ورزشی

استحکام بالای کارت باشگاه ورزشی PVC: به خاطر دوام بالای این نوع کارت ها به راحتی در تمام فصل سال دوام می آورند.

سفارشی سازی کارت باشگاه ورزشی: می توانید با طرح و لوگو که در نظر دارید طرح های زیبا و خلاق را روی آن چاپ کنید. همچنین می توانید اطلاعات فردی اعضا را مانند: نام و نام خانوادگی، شماره عضویت، شماره تماس، عکس پرسنلی، تاریخ اعتبار و… روی کارت چاپ نمائید.

ویژگی های مهم دیگر: می توانید با استفاده از کارت هوشمند باشگاه مشتریان که دارای نوار مغناطیسی و تراشه می باشد، دسترسی مدیریت، پرداخت ها، حضور غیاب اعضا و مدت اعتبار و… را روی کارت ادغام کنید.

  • به دلیل استفاده های مکرر، دارای دوام بالایی برای از بین نرفتن ظاهر کارت
  • کارت های پی وی سی به دلیل جنس پلاستیک، به علت ضد آب بودن ترجیح داده می شود
  • وسیله ای است که می توانید به باشگاه خود هویت بخشیده و برای برند سازی گزینه مطلوبی است.

طراحی کارت باشگاه ورزشی برای چاپ

بخش اصلی و مهم در طراحی کارت باشگاه ورزشی این است که در بک گراند یا پس زمینه چگونه تصاویری استفاده شود. باشگاه ورزشی نام جامع برای تمامی رشته های ورزشی است در حالی که موقع طراحی چنین نکات ریز نیز مورد توجه طراحان الما کارت است. همچنین باید به اطلاعاتی که رو یا پشت کارت درج می شود نیز دقت شود. از جمله نام و نام خانوادگی دارنده کارت باشگاه ورزشی، رشته ورزشی، مشخصات حرفه ای و تاریخ انقضاء فردی درج شود.

قیمت چاپ کارت باشگاه ورزشی

عوامل زیادی وجود دارد که در قیمت چاپ کارت باشگاه ورزشی موثر است از جمله این عوامل مهم به نوع کارت می توان اشاره نمود. قطعا تفاوت قیمت بسیاری برای چاپ کارت باشگاه ورزشی بین کارت هوشمند، PVC و مقوایی است. که هزینه کارت هوشمند باشگاه ورزشی نسبت به کارت pvc بیشتر بوده ولی کارت های مقوایی نسبت به دو مورد قبلی ارزان تر هستند.

 نوع کارت نسبت به فعالیتی که دارید می تواند متفاوت باشد. برای سفارش قیمت چاپ کارت باشگاه ورزشی در انواع تیراژ و جنس، از طریق راه های ارتباطی موجود در آلما کارت می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

کاربرد کارت باشگاه ورزشی

  • قابلیت آمارگیری
  • به عنوان کارت شناسایی اعضای باشگاه
  • قابلیت استفاده برای پرداخت شهریه های باشگاه ورزشی
  • کارت هوشمند باشگاه ورزشی قابلیت کنترل تردد برای ورود به پارکینگ باشگاه

نمونه کارت باشگاه ورزشی

مقالات مرتبط:

چاپ کارت pvc
چاپ کارت شهربازی
چاپ کارت شناسایی و چاپ کارت پرسنلی
چاپ کارت باشگاه ورزشی
چاپ کارت پارکینگ
چاپ کارت باشگاه مشتریان

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *