چاپ کارت

چاپ کارت شهربازی

هر شهربازی نیاز به چاپ کارت شهربازی برای صرفه جویی در هزینه ها و زمان دارد.

شهر بازی یک مرکز تفریحی می باشد فردی که می خواهد از امکانات تفریحی لذت ببرد باید هزینه ای پرداخت کند و بعد از پرداخت هزینه برگه فیش برای وی صادر جهت استفاده صادر می شود.

این روند برای هر فرد روزانه تکرار می شود با این حساب هزینه برگه ها برای مدیر شهر بازی زیاد آب میخورد و روزانه برگه های زیادی تولید می شود که فقط یک بار مصرف شده و سپس به دامن محیط زیست رها می شود. برای از بین بردن این مشکلات، مدیران این بخش به چاپ کارت شهربازی روی آورند و از کارت های هوشمند برای حل آن استفاده کردند.

چاپ کارت شهربازی

کارت شهربازی نوعی کارت هوشمند بوده و باید روی کارت های هوشمند پی وی سی چاپ گردد. به همین دلیل از جنس PVC برای چاپ کارت شهربازی استفاده می شود که دارای دوام، استحکام و انعطاف پذیری بالایی داشته و در برابر صدمات و آسیب های مختلف ماندگاری غیر قابل وصفی دارد.

چاپ کارت شهربازی pvc

بعد از اینکه نوع کارت و تیراژ کارت شهر بازی انتخاب شد حالا نوبت به روش چاپ کارت pvc مشخص می شوند. برای تیراژ های بالای 1000 عدد را به صورت افست و با استفاده از دستگاه های صنعتی چاپ می شود در حالی که تعداد های زیر 1000 عدد به صورت دیجیتالی چاپ می شود.

برای چاپ کارت شهربازی هوشمند در تیراژ بالا، چاپ به صورت سینگل افست و در تیراژ های پایین چاپ دیجیتالی انجام می گیرد. لایه لمینتی که بعد از چاپ روی کارت قرار می گیرد باعث ماندگاری بالای کارت می شود.

قیمت چاپ کارت شهربازی

قیمت چاپ کارت شهربازی pvc به عوامل مختلفی وابسته است از جمله نوع کارت پی وی سی، دستگاه چاپ، نوع تکنولوژی هستند. برای اطلاع دقیق از قیمت چاپ کارت شهر بازی می توانید با کارشناسان الما کارت در ارتباط باشید.

نکات لازم جهت چاپ کارت شهربازی پی وی سی

 • طراحی باید توسط نرم افزارهای گرافیکی به صورت حرفه ای باید صورت گیرد.
 • کارت باید در سایز استاندارد چاپ شود
 • مد رنگی چاپ به صورت CMYK باشد تا در موقع چاپ دچار تغییر رنگ نباشید.
 • رزولیشن روی ۳۰۰dpi تنظیم شود.
 • از فونت و سایز مناسب برای نوشتن اطلاعات استفاده شود تا واضح و خوانا باشد.

چاپ کارت پارکینگ

چاپ کارت پارکینگ هوشمند که بر روی کارت pvc مایفر ۱k و یا کارت ro 125K فرآیند چاپ انجام می ‌گردد؛ زیرا موقع چاپ کارت پارکینگ به صورت چاپ افست کارت PVC، اطلاعات کارت ثابت می باشد تیراژ چاپ در 1000 عدد به بالا صورت می پذیرد.

طوری که می دانید کارت پارکینگ PVC به خاطر استحکام و مقاومت بالا همواره برای بخش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. جهت اطلاع از قیمت چاپ کارت پارکینگ PVC می توانید از متخصصین الما کارت جویا شوید.

کارت پارکینگ

کارت کنترل تردد برای فردی که اعطا می شود باید قابل استفاده شود به همین منظور از یک قسمت هوشمند ساخته می شود تا اطلاعات را درون خود ذخیره نماید. با قرار گرفتن در مجاورت دستگاه کارتخوان، اطلاعات خوانده خواهد شد و درب پارکینگ باز می شود.

چاپ کارت پارکینگ  به دو صورت انجام می شود:

 • کارت هوشمند مایفر
 • کارت مغناطیسی (کارت مگنت)

کارت هوشمند پارکینگ دارای اطلاعاتی است که درون آن ذخیره شده است. بنابراین نیاز است به یک یا چندین ریدر کارت مایفر تا بتواند اطلاعات داخل کارت را خوانده و دستورات بعدی را صادر کند. اگر چاپ کارت پارکینگ هوشمند PVC به صورت مایفر تهیه گردد، در فاصله 10 سانتی متری دستگاه کارتخوان، اطلاعات آن خوانده شده و درب پارکینگ باز می شود.

مزایای چاپ کارت پارکینگ PVC

 1. ماندگاری بالا
 2. امنیت بالا
 3. راحتی و سرعت بالا
 4. پیاده نشدن راننده
 5. مدیریت و کنترل تردد برای افراد ضروری
 6. جلوگیری از تردد بی مورد افراد بیگانه

تکنولوژی چاپ کارت پارکینگ و چاپ کارت شهر بازی

 • چاپ افست کارت پارکینگ و چاپ کارت شهر بازی
 • چاپ دیجیتالی کارت پارکینگ و چاپ کارت شهر بازی

انواع چاپ دیجیتال کارت پارکینگ و چاپ کارت شهر بازی:

 • چاپ دیجیتال مستقیم

در این روش هد چاپگر ریوی ریبون و کارت قرار گرفته و طرح از طریق حرارت به کارت خام می چسبد.

 • چاپ دیجیتال غیر مستقیم

طرح ابتدا روی فیلم چاپ شده و سپس روی کارت خام درج می شود. این روش ماندگاری بیشتری داشته و قیمت آن نیز بالا می باشد. ولی در الما کارت می توانید از تخفیف بهره مند شده و کارت پارکینگ و کارت شهر بازی را مناسب تر چاپ کنید.

مقالات مرتبط:

چاپ کارت pvc
چاپ کارت شهربازی
چاپ کارت شناسایی و چاپ کارت پرسنلی
چاپ کارت باشگاه مشتریان
چاپ کارت پارکینگ
چاپ کارت باشگاه ورزشی

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *