چاپ کارت

چاپ کارت پرسنلی فرهنگیان بر روی pvc و مزایای آن

طوری که می دانید این کارت نیز نوعی کارت شناسایی و پرسنلی فرهنگیان است. شرکت ها، سازمان ها و موسسه ها کارت پرسنلی مخصوص مربوط به خود را برای کارکنان ارائه می دهند. این کارت ها بر حسب نیاز موسسات صادر کننده می تواند محتلف باشد. که در این مقاله به جزئیات بیشتری درباره کارت پرسنلی فرهنگیان خواهیم پرداخت.

کارت پرسنلی فرهنگیان

کارت پرسنلی فرهنگیان

همانطور که شرکت ها نیاز به کارت پرسنلی یا شناسایی هستند، فرهنگیان نیز به همین منوال. مدیران آگاه فرهنگیان که می خواهند از حالت سنتی به الکترونیکی شدن حرکت کنند و ورود و خروج پرسنل خود را به راحتی مدیریت کنند اقدام به چاپ کارت پرسنلی فرهنگیان می نمایند. چاپ کارت پرسنلی فرهنگیان علاوه بر ایجاد نظم و تعهد کاری در پرسنل همچنین نوعی بسته برای ارزشمند کردن و احترام دو سوی بین مدیران و پرسنل فرهنگیان می شود.

مزایای چاپ کارت پرسنلی فرهنگیان

 • ضدآب
 • عمر طولانی
 • استحکام بالا
 • انعطاف پذیری بالا
 • مقاوم در برابر سایش
 • ماندگاری و دوام بالا
 • مقاوم در برابر شکنندگی
 • قابلیت برنامه ریزی بر روی هوشمند
 • ذخیره سازی ساعت های ورود و خروج بی شمار

چاپ کارت پرسنلی فرهنگیان بر روی pvc

معمولاً کارت های پرسنلی فرهنگیان دارای اعتبار هستند و باید در این بازه زمانی طوری از این کارت های قانونی محافظ شود که دچار نقص، شکست، پاک شدن اطلاعات و… نشود. طوری که قبلاً این کارت ها بر روی کارت های کاغذی چاپ می شد ولی با خلق شدن کارت های pvc که مزایای بالایی دارند، این کارت ها دیگر به صورت پی وی سی صادر می شوند.

همان‌طور که می دانید کارت های پی وی سی دوام و ماندگاری بالایی داشته و از انعطاف پذیری بالایی نیز برخوردارند طوری که با انعطاف دادن دچار نقص یا تکه تکه شدن نمی شوند. همچنین این کارت ها در مقابل رطوبت، گرما و سایش نیز بسیار مقاوم هستند.

برای افزایش سرعت عمل و کاهش هزینه چاپ کارت پرسنلی فرهنگیان، بخش اداری فرهنگیان تنها مشخصات افراد را چاپ می کند ولی پشت کارت که حاوی توضیحات، اشکال و رنگ بندی هاست، می توانید از مرکز خرید آلما کارت به صورت آماده آن ها را خریداری کنید. البته اگر در نظر داشتید می توانید کلیه مواردی که قرار بر چاپ شدن روی کارت است را نیز به ما بسپارید تا در کمترین زمان و با قیمت پایین کارت پرسنلی فرهنگیان را چاپ و تحویل دهید.

شاید این مقاله هم برای شما جذاب باشه «چاپ کارت پی وی سی»

مراحل طراحی و چاپ کارت پرسنلی فرهنگیان PVC

در ابتدا نیاز است که کارت مورد نظر طراحی شود و سپس به مرحله چاپ برسد. برای طراحی مواردی که باید در نظر گرفته شود عبارت است از:

 • طراحی با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی حرفه ای (فتوشاپ، ایلیستریتور، کورل)
 • انتخاب رزولوشن درست (300 dpi)
 • موقع طراحی استفاده از مد رنگی RGB
 • سایز کارت را موقع طراحی حتماً در نظر داشته باشید (5.5*8.5)
 • در صورتی که مشتری بخواهد می توان اطلاعات فردی کارمند از جمله نام و نام خانوادگی، شماره عضویت، عکس پرسنلی و… نیز بر روی کارت پرسنلی فرهنگیان درج نمود.

روش های چاپ کارت پرسنلی فرهنگیان PVC

چاپ کارت پرسنلی فرهنگیان با استفاده از دستگاه های چاپ انجام می گیرد. پرینترها در نوع های مختلفی وجود دارند که هر کدام دارای قابلیت های و تکنولوژی چاپ مخصوص به خود را دارند. پرینت کارت ها به دو صورت افست و دیجیتال انجام می گیرد.

 چاپ افست برای تیراژ های بالای بوده و باید اطلاعات ثابت باشند؛ که کیفیت بالایی داشته و از نظر اقتصادی نیز به صرفه است. ولی چاپ دیجیتال برای چاپ کارت تردد در تعداد پایین با اطلاعات متغییر مناسب است. در صورتی که به چاپ فوری نیازمند هستید می توانید از این روش استفاده نمایید.

قیمت کارت پرسنلی فرهنگیان

کارت پرسنلی فرهنگیان کارت شناسایی آینده سازان کشور است. هویت بخشیدن و تبدیل کردن فرآیندها از سنتی به الکترونیکی شدن وظیفه ماست. زیرا با الکترونیکی شدن کارها، کنترل کردن ورود و خروج، ثبت مرخصی ها و تعیین حقوق و… به سادگی قابل اجراست. برای اطلاع از قیمت کارت پرسنلی فرهنگیان می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی آلماکارت و تماس با کارشناسان ما، به صورت دقیق اطلاع بیابید. شماره تلفن کارشناس ما 02۱۸۸۹۸۷۶۱۶می باشد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *