چاپ کارت اتوبوس

یکی دیگر از راهکار هایی که ارائه شده و برای کاهش استفاده از کاغذ در جهان، استفاده از چاپ کارت اتوبوس و چاپ کارت الکترونیکی است. کارت های الکترونیکی جایگزین مناسبی برای پول نقد است. به همین منظور برای راحتی عموم و تسحیل تراکنش ها این نوع پرداخت های الکترونیکی گزینه مناسبی می باشد. در ادامه این مقاله به جزئیات بیشتری در این باره پرداخته می شود.

چاپ کارت اتوبوس و چاپ کارت الکترونیکی

هزینه چاپ کارت اتوبوس و کارت الکترونیکی

هزینه چاپ کارت اتوبوس و کارت الکترونیک بر حسب نوع کارت، تعداد کارت، طرح کارت محاسبه می شود. برای چاپ کارت اتوبوس و چاپ کارت الکترونیک پیشنهاد می گردد که ابتدا به وب سایت آلما کارت مراجعه کنید و سپس از بخش تماس با ما، با کارشناسان این واحد ارتباط برقرار کرده و از تمام جزئیات دیگر نیز اطلاع داشته باشید.

مزایای استفاده از چاپ کارت اتوبوس و الکترونیکی

  • سرعت بالای استفاده از بلیط الکترونیکی برای مسافران
  • حذف هزینه چاپ بلیط های کاغذی
  • عدم نیاز به خرید بلیط کاغذی
  • پرداخت ها به صورت آنلاین
  • نظارت بر درآمد اتوبوس ها
  • فراهم نمودن بستر نظارتی
  • افزایش میزان اعتماد
  • حذف پول خرد

بلیط هوشمند کارت اتوبوس

این نوع کارت، یک کارت هوشمند پلاستیکی می باشد که نوع ماده آن از پی وی سی می باشد. کارت اتوبوس و الکترونیکی دارای یک نوار مغناطیسی یا تراشه می باشد که وظیفه آن ذخیره اطلاعات مالی شهروندان می باشد. قابلیت این کارت ها به این صورت است که می تواند اطلاعات مالی را برای مدت بسیار طولانی حفظ نماید. زمانی که شهروند کارت را در مقابل کارت خوانی که در اتوبوس هست قرار می دهد، ریدر اطلاعات کارت را خوانده و بر حسب تنظیماتی که از قبل تعیین شده است مقدار دقیقی که مقرر شده را از کارت کم می کند.

کارت هوشمند غیرتماسی

این کارت ها را به اصطلاح کارت هوشمند غیر تماسی می نامند. یعنی در این نوع کارت ها نیازی نیست کارت را وارد دستگاه کنید. همین که این کارت را در نزدیکی ریدر قرار دهید یا کارت اتوبوس الکترونیکی داخل کیف پول باشد و با نزدیک شدن کیف پول به کارتخوان، اطلاعات خوانده خواهد شد. این نوع کارت ها نیز جز این دسته ها می باشند.

 برای سفارش دادن کارت الکترونیکی، می توانید از الما کارت بهره مند شوید. به این صورت که از طریق کارشناسان الما کارت هر چقدر اطلاعات و جزئیاتی که در این باره لازم است را در اختیار شما قرار خواهند داد سپس اقدام به ثبت سسفارش کنید.

نمونه چاپ کارت اتوبوس و چاپ کارت الکترونیکی

چاپ کارت اتوبوس و چاپ کارت الکترونیکی

کارت هوشمند آب شیرین

چاپ کارت اتوبوس و چاپ کارت الکترونیکی

شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان

چاپ کارت اتوبوس و چاپ کارت الکترونیکی

کارت الکترونیکی سازمان اتوبوسرانی ارومیه

چاپ کارت اتوبوس و چاپ کارت الکترونیکی

کارت وفاداری

مقالات مرتبط :
چاپ کارت دانشجویی
چاپ کارت ویزیت
چاپ کارت پرسنلی
چاپ کارت گارانتی
چاپ کارت عضویت