چاپ کارت اشتراک و چاپ کارت عضویت

 

سازمان ها نیاز دارند که افراد را بشناسند به همین منظور از کارت اشتراک و عضویت برای احراز هویت نیز استفاده می شود. در نظر بگیرید که کتابخانه شهرتان برای شناسایی شما جهت ارائه خدمات، از کارت عضویت استفاده می کند. مجموعه های دیگری نیز هستند که هدف آن ها از ارائه کارت اشتراک و عضویت شناخت مشتریان و اعضایشان است. این مقاله به مطالب مهمی از چاپ کارت اشتراک و چاپ کارت عضویت اختصاص داده شده است.

کارت اشتراک و عضویت

خیلی اوقات مدیران موسسات و سازمان ها برای هویت بخشیدن به مجموعه خود، اقدام به چاپ کارت عضویت می کنند. دقت داشته باشید که کارت مورد نظری که برای یک مجموعه ارائه و چاپ می شود، مختص مجموعه فوق است. یعنی به صورت کارت ملی نمی توانید در مجموعه های دیگر نیز استفاده نمائید. اگر این کارت ها به شکل چند گانه تولید شوند می توانید در موسساتی که روی کارت مندرج است استفاده نمائید.

الما کارت بهترین کیفیت را با نازل ترین قیمت برای چاپ کارت اشتراک و عضویت ارائه می دهد که پیشنهاد ما به شما است. برای اطلاع دقیق و ثبت سفارش می توانید با پشتیبانی الما کارت تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت نمائید.

مزایای چاپ کارت اشتراک و عضویت PVC

یکی از راه های تعامل با مخاطبان کارت عضویت محسوب می شود. زمانی که به مجموعه شما فرد جدیدی اضافه شد، برای وی کارت عضویت اعطا می شود و این اعتبار مجموعه را افزایش می دهد. در صورتی که این کارت حرفه ای و با طراحی جذابی باشد، به صورت غیر مستقیم اعضا مجموعه شما را تبلیغ می کنند و باعث افزایش تعداد مشتریان نیز می شود.

مراحل چاپ کارت اشتراک و چاپ کارت عضویت پی وی سی

چاپ این نوع کارت ها باید به وسیله چاپ دیجیتال صورت بگیرد زیرا اطلاعاتی مانند نام اعضا، کدملی، کد عضویت و … نیز باید درج گردد. این کارت را می توان تک رو و یا دو رو، بسته به اطلاعات اعضا چاپ نمود. برای مواقعی که تیراژ چاپ شما بیش از 200 الی 300 عدد باشد، برای به صرفه بودن، از تکنولوژی چاپ دیجیتال افست استفاده می شود.

چاپ کارت های pvc به صورت لمینیتی با لایه محافظ انجام می گیرد و دلیل آن نیز ماندگاری بالا کارت است. نکته دیگری که اینجا حائز اهمیت است، به دلیل اینکه کارت اشتراک و کارت عضویت حاوی اطلاعات متغیر نظیر نام و مشخصات فردی، کد متغیر، سریال و … می‌باشد، اختلاف قیمت با کارت های طرح ثابت دارد.

طراحی کارت اشتراک و کارت عضویت

در طراحی کارت عضویت باید نکاتی مورد توجه طراحان و چاپ کنندگان کارت باشد تا بهترین کارت طراحی و برای مشتری ارئه شود. این نکات عبارت اند از :

  • استفاده از نرم افزار های حرفه ای طراحی مانند: فتوشاپ، ایلیستریتور، کرل
  • رزولیشین بالا در طراحی 300 dpi
  • دقت کافی در مود رنگی
  • طراحی در سایز و ابعاد مناسب
  • ذخیره طرح به صورت لایه باز

قیمت چاپ کارت اشتراک و عضویت

اگر می خواهید کارت عضویت برای مجموعه خودتان چاپ کنید احتمالا به دنبال قیمت مناسب برای چاپ کارت اشتراک هستید. در نظر داشته باشید که قیمت چاپ کارت عضویت به عواملی مانند تعداد، تکنولوژی چاپ، جنس کارت(کاغذی یا پی وی سی) بستگی دارد. برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع دقیق از قیمت تمام شده، می توانید از طریق شماره تماس 0۲۱۸۸۹۸۷۶۱۶ با کارشناسان الما کارت تماس حاصل نموده و جزئیات بیشتری را کسب نمایید.

چاپ افست کارت اشتراک و عضویت

در صورتی که پشت زمینه کارت ثابت بوده و اطلاعات فردی کارت متغییر نباشد، می توان از تکنولوژی چاپ افست برذی چاپ کارت اشتراک و عضویت استفاده نمود. کارت های عضویت امروزه به خاطر هوشمند بودن، دیگر نیاز به چاپ اطلاعات متغییر روی کارت نیست. با استفاده از دیتای داخل کارت، زمانی که کارت را کنار کارتخوان قرار دهد اطلاعات اعظا نمایان خواهد شد.

نمونه چاپ کارت اشتراک و چاپ کارت عضویت

چاپ کارت اشتراک و چاپ کارت عضویت

اپل آی دی

چاپ کارت اشتراک و چاپ کارت عضویت

نسل فردا

چاپ کارت اشتراک و چاپ کارت عضویت

پذیرایی بهار

چاپ کارت اشتراک و چاپ کارت عضویت

کول کاپ

چاپ کارت اشتراک و چاپ کارت عضویت

آموزشگاه زبان های خارجی دیپلمات

چاپ کارت اشتراک و چاپ کارت عضویت

پس انداز کارت کول کیف

چاپ کارت اشتراک و چاپ کارت عضویت

کارت شناسایی اعضا هیات سوارکاری استان تهران

چاپ کارت اشتراک و چاپ کارت عضویت

کارت هوشمند موسسه فرهنگی هنری خانه مشق جوان

چاپ کارت اشتراک و چاپ کارت عضویت

فروشگاه بزرگ پیام

چاپ کارت اشتراک و چاپ کارت عضویت

کارت عضویت و گرانتی nilicar

مقالات مرتبط :
چاپ کارت دانشجویی
چاپ کارت ویزیت
چاپ کارت پرسنلی
چاپ کارت گارانتی
چاپ کارت عضویت