چاپ کارت تخفیف

چاپ کارت تخفیف برای استفاده از آن در مراکز مختلف برای تخفیف است. درست متوجه شده اید، طوری که از نام آن نیز پیداست برای بهره گیری در موقع خرید کالا یا خدمات می توان از آن استفاده نمود.

کسب و کار ها همواره برای رشد شان باید خدمات متنوعی را ارائه دهند که یکی از آن ها تخفیف لحاظ کردن است. مشتری به دنبال ارزان و پایین تر از قیمت واقعی خریدن می باشد که این روش به اصطلاح تخفیف لحاظ کردن است. این کارت نیز ابزاری است برای ترغیب مشتری جهت بهره مندی از خدمات و کالا های شماست.

چاپ کارت تخفیف

با استفاده از کارت تخفیف برای مشتریان، آن ها را برای خریدن با مبالغ کم تر سوق دهید کارت تخفیف نوعی پاداش برای مشتری محسوب می شود که می توانید با شیوه های متفاوتی آن را در اختیار مشتریان دائمی یا ناشناس قرار دهید.

مزایای چاپ کارت تخفیف

کارت تخفیف عناصر مهم ابزار های بازاریابی است که برای ایجاد وفاداری مشتری طراحی شده است. این کارت ها مزایایی از جمله تخفیف در خرید های آینده یا امتیازاتی از قبیل دسترسی به اتاق استراحت اعضا در فرودگاه را برای مشتریان فراهم می کنند.

  1. ارزش افزوده برای مشتریان

کارت های تخفیف فرصتی را در اختیار شرکت ها قرار می دهند تا برای مشتریان خود ارزش افزوده ایجاد کنند. به عنوان مثال، مشتریان فروشگاه ممکن است پیشنهادات یا پاداش های انحصاری در قالب امتیازات وفاداری دریافت کنند که می توانند با محصولات یا خدمات دیگر عوض کنند. مشتریان تجاری ممکن است تحویل رایگان یا خدمات 24 ساعته دریافت کنند. این خدمات با ارزش افزوده شرکت ها را از رقبای خود متمایز می کند و ممکن است انگیزه ای برای خرید از شرکتی باشد که موارد اضافی را ارائه می دهد.

  • افزایش درآمد

کسب و کار ها می توانند با برنامه پیشنهادات تخفیف مشتریان قدیمی خود را تشویق کنند تا برای خرید دوباره ترغیب شوند. آن ها ممکن است تخفیف های طبقه ای یا جوایز اضافی را به مشتریانی که بیش از حد تعیین شده هزینه می کنند، ارائه دهند. همچنین می توانند دسته های مختلفی از عضویت را به مشتریانی که متعهد به صرف هزینه در سطح توافق شده هستند، ارائه دهند. این طرح ممکن است کارت های عضویت نقره، طلا و پلاتین را ارائه دهد که هر کدام دارای سطح سود متفاوتی هستند.

طراحی کارت تخفیف

کارت تخفیف اعتبار و برند فروشگاه شما را به نمایش می گذارد که تخفیف را در قابل کارت تخفیف ارائه داده است. هر چقدر به طراحی این نوع کارت دقت شود باز نیز کمتر است. نکات ریزی در طراحی کارت تخفیف وجود دارد که باید بتوانید حین طراحی دقت نمائید. اگر از این نکات اطلاع ندارید برای چاپ کارت تخفیف با کیفیت عالی و طراحی نمونه می توانید از کارشناسان الما کارت بهره جویید.

چاپ کارت تخفیف الما کارت
  • طراحی کارت تخفیف با کمک نرم افزارهای گرافیکی حرفه ای صورت می گیرد.
  • موقع طراحی کارت ابعاد استاندارد ۸.۵ در ۵.۵ سانتی متر میباشد که باید دقت شود.
  • کیفیت طرح ۳۰۰ dpi
  • طراحی ساده و شکیل کارت تخفیف فروشگاه بهتر از طرح های شلوغ است
  • درج اعتبار و مقدار تخفیف و همچنین نام و آدرس فروشگاه

روش چاپ کارت تخفیف پی وی سی

برای پرینت کارت تخفیف از دستگاه چاپ مخصوصی استفاده می شود این دستگاه از دو نوع تکنولوژی چاپ افست و چاپ دیجیتال استفاده می نماید. در روش چاپ افست برای تیراژ های بالای 1000 عدد با طرح ثابت کاربرد دارد و نتیجه با کیفیتی نیز ارائه می دهد. هزینه چاپ افست کارت تخفیف پی وی سی در الما کارت قیمت مناسبی دارد و نسبت به روش های دیگر پایین است. روش دوم چاپ دیجیتال می باشد که برای تیراژ های پایین مناسب بوده و نسبت به روش قبلی هزینه بالایی دارد.

برای چاپ کارت تخفیف پی وی سی از هر نوع روش چاپ، می توانید از الما کارت بهره مند شوید، آلما کارت برای چاپ، از به روز ترین دستگاه های چاپ استفاده می کند تا محصول نهایی شما دارای کیفیت بالایی باشد.

نحوه ارائه کارت تخفیف برای کسب و کار

اگر می خواهید برای مشتریان تخفیف دهید تا محصول یا خدمات بعدی را با تخفیف از شما دریافت کند، مبلغ یا درصد تخفیف را مشخص کنید. بعد از چاپ کار تخفیف از طریق الما کارت، به افرادی که می خواهید آن را تقدیم کنید. البته می توانید از افراد مشهور بخواهید تا کارت تخفیف کسب و کار و فروشگاه شما را د اجرا ها و نمایش ها به عنوان هدیه به مخاطبان خود هدیه کند.

البته روش های متعدد زیادی وجود دارد که می توانید به صورت خلاقانه برای تبلیغ و جذب مشتری جدید استفاده کنید.

نمونه کارت تخفیف ها – نمونه چاپ کارت تخفیف

در ادامه چند نمونه از کارت تخفیف ها را مشاهده می کنید.

برای طراحی با ما در تماس باشید.