[vc_row type=”in_container” full_screen_row_position=”middle” column_margin=”default” column_direction=”default” column_direction_tablet=”default” column_direction_phone=”default” scene_position=”center” text_color=”dark” text_align=”left” row_border_radius=”none” row_border_radius_applies=”bg” overlay_strength=”0.3″ gradient_direction=”left_to_right” shape_divider_position=”bottom” bg_image_animation=”none”][vc_column column_padding=”no-extra-padding” column_padding_tablet=”inherit” column_padding_phone=”inherit” column_padding_position=”all” background_color_opacity=”1″ background_hover_color_opacity=”1″ column_shadow=”none” column_border_radius=”none” column_link_target=”_self” gradient_direction=”left_to_right” overlay_strength=”0.3″ width=”1/1″ tablet_width_inherit=”default” tablet_text_alignment=”default” phone_text_alignment=”default” column_border_width=”none” column_border_style=”solid” bg_image_animation=”none”][vc_column_text]

 • ارت های مایفر روز به روز جای خود را در صنعت چاپ و استفاده از کارتهای هوشمند باز می کنند .با توجه به گسترش انواع کارتهای مایفر در مدل های مختلف شرکت الما به عنوان یکی از برترین ارائه دهندگان دستگاه های کارتخوان مایفر و کارتهای مایفر به صورت خام و اماده تصمیم به ارائه مطالب اموزشی در این باره نموده است.کارت مایفر mifare

  کارت مایفر(Mifare) چیست؟

  کارت مایفر به نوعی از کارتهای هوشمند گفته می شود که این قابلیت را دارند که بدون تماس فیزیکی و با فاصله نزدیک از دستگاه کارتخوان مایفر اطلاعات را از کارت هوشمند بخوانند.این کارتها در خانواده کارتهای هوشمند RFID  می باشد.می توان در این کارتها اثر انگشت را ذخیره را کرد و با سرعت بالا به خواندن کارتها اقدام کرد.

  چگونگی چاپ کارتهای خام مایفر

  برای چاپ کارتهای خام مایفر، پرینتر چاپ کارت PVC مورد نیاز است که این دستگاه ها علاوه بر چاپ قابلیت ذخیره اطلاعات بر روی حافظه کارت را نیز دارند.برای خرید این دستگاه ها یا چاپ روی کارت های مایفر و حتی فروش کارت mifare شرکت الما کارت مفتخر است خدمات متنوعی را به صورت یکجا به هموطنان عرضه نماید.

  بررسي کارت مایفر ۱K

  در حقیقت این نوع کارتهای که در بازار با نام کارتهای مایفر ۱k خرید و فروش می شوند، دارای ۱ کیلو بایت حافظه می باشند که شامل ۱۶ سکتور می باشند.به جز سكتور صفر بلاك صفر در تمامي بلاكهاي  ۰ و ۱ و۲ هر سكتور امكان درج داده وجود دارد . در بلاك مذكور تيپ كارت و شماره سريال كارت قرار دارد كه فقط خواندني است .

  قیمت و انواع دستگاه کارتخوان مایفر

  برای این موضوع که ایا قیمت این نوع از دستگاه های کارتخوان نسبت به کارتهای مغناطیسی بالاست یا خیر باید این نکته را در نظر گرفت که این نوع کارتهای نیازی به تماس فیزیکی ندارند و با ارسال امواج رادیویی به دستگاه کارتخوان اطلاعات را ارسال می کنند.

  قیمت های موجود در بازار کارتهای مایفر بسته به کیفیت و برند شرکت می تواند در رنج قیمتی گسترده ایی قرار بگیرد.برای مثال به تازگی برندی وارد بازار شده که علاوه بر عمر کوتاه دستگاه کارتخوان ، قطعات تعمیری نیز در دسترس نیست.

  چنانچه تمایل به دریافت ریز قیمت دستگاه کارتخوان و کارتهای مایفر دارید، برای استعلام قیمت روز با الما کارت تماس حاصل فرمایید.

   

  برنامه نویسی کارتهای مایفر

  اگر قصد دارید به برنامه نویسی در این نوع کارتها بپردازید سعی کنید از مشخصات و توانایی ها دستگاه های کارتخوان که مختص مایفر هستند آگاهی کامل داشته باشید.نوعی از این دستگاه ها در بازار به فروش می رسد که علاوه بر قیمت مناسب ، قابلیتهایی فراوانی نیز دارد. در مطلب کارت خوان RFID  اطلاعات مفیدی در باره برنامه نویسی کارت مایفر ارائه کرده ایم.

شاید این صفحات به کارتون بیاد:

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]