13 سال حضور در بازار کارت پی وی سی

درباره آلما کارت بیشتر بدانید

برند آلما کارت در سال 1388 در شهر اصفهان متولد شد و از سال 1395 در پی انتقال محل اصلی شرکت به شهر تهران با نام ثبت شده شرکت آلما کارت افزار (با مسئولیت محدود) به شماره ثبت 492071 مشغول فعالیت می‌باشد.

فعالیت اصلی شرکت شامل واردات و فروش کارت‌های PVC ، کارت RFID ، کارت‌خوان ‌،‌چاپگر کارت PVC ،‌ ریبون و مواد مصرفی چاپگر کارت ، تولید و چاپ انواع کارت‌های pvc و هوشمند و همچنین تولید و طراحی نرم‌افزار می‌باشد.

چاپ‌خانه اختصاصی آلما کارت:

در ابتدای سال 1400 آلما کارت موفق به راه‌اندازی خط تولید و چاپ کارت‌های پی وی سی شد و محصولات خود را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب  به مشتریان محترم ارائه می‌نماید.

واحد نرم‌افزار:

مهم‌ترین محصول نرم‌افزاری این شرکت ، پلتفرم باشگاه مشتریان شکلات می‌باشد که در بازار از جایگاه مهمی برخوردار است. در حال حاضربسیاری از برندها و کسب و کارها از این نرم‌افزار جهت وفاداسازی مشتریان خود استفاده می‌کنند.

محصولات با کیفیت

تمایز با در خرید

185000
سفارش موفق

ارسال سریع

تحویل در سراسر ایران

 
 

 

 

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

بهترین های ایران

همه در فروشگاه ما

از اینکه برندهای مطرح با ما همکاری می کنند بسیار خوشحالیم

برخی از همکاران ما

چگونه می توانید با ما همکاری کنید

با فروشگاه ما به راحتی بفروشید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

از همه جا بفروشید​

از همه جا بفروشید​

وقت شما طلاست

ارزش وقتتان را بدانید

در دسترس باشید.

معرفی محصولات شما

حمل و نقل رایگان

ارسال رایگان محصولات